Czy badasz swój wzrok regularnie?

 

Wzrok to nieoceniony skarb, dlatego kiedy tylko pojawią się najdrobniejsze trudności w widzeniu, należy niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą, aby uzyskać odpowiednią poradę. Jeśli czujesz, że Twoje oczy są zmęczone lub masz problem z przeczytaniem numeru nadjeżdżającego tramwaju, warto wybrać się na badania.

Profilaktyka narządu wzroku polega przede wszystkim na poddawaniu się regularnym badaniom kontrolnym, ale oprócz tego niezmiernie ważną rzeczą jest zachowanie prawidłowej diety oraz zażywanie witamin. Dla poprawy kondycji Twoich oczu zalecamy również ćwiczenia wzroku. Pamiętaj – nawet jeśli sądzisz, że masz idealny wzrok, należy raz w roku udać się do specjalisty. Zamów wizytę już dziś!

Badanie wzroku pod kątem okularów

 

Nasz salon jest wyposażony w specjalistyczne, nowoczesne urządzenia umożliwiające pomiar ostrości wzroku. Dzięki specjalnym badaniom optometrycznym wykonanym w naszym gabinecie precyzyjnie dobierzemy dla Ciebie moc i konstrukcję szkieł, co jest podstawą dobrego obuocznego widzenia. – komputerowe badanie wzroku
– badanie optometryczne
– badanie od 18 roku życia

PRZY ZAKUPIE OKULARÓW BADANIE GRATIS